שירותי יועצים במיקור חוץ
אגף מיקור החוץ (Outsourcing) של אומניטק מתמחה באספקת שירותי ייעוץ ומיקור חוץ לניהול מערכי מחשוב גדולים כקטנים בקרב חברות וארגונים מהמובילים בארץ, במגזר הציבורי ובתחומי הבריאות, התעשייה, המשפט, הביטחון, הבנקאות, ההיי טק והתקשורת. 
 
היכולת לשלב צוות מנוסה ומיומן עם פלטפורמה טכנולוגית מתקדמת מבטיחים ללקוחות מענה איכותי ושירות מקצועי במגוון רחב של תחומים, כגון:
 • גיוס עובדי מחשוב מקצועיים במגוון תחומי ה-IT הטכנולוגיה
 • שירותי ייעוץ וליווי של צוות מומחים במגוון דיסציפלינות
 • זמינות וגיבוי מיידי באתר הלקוח של צוות מיומן במגוון תחומי מערכות המידע והמחשוב
הניסיון המוכח והידע המקצועי שצברנו במשך עשרות שנות עשייה מאפשרים לנו לספק לך את הפתרון המתאים ביותר להתמודדות עם האתגרים העסקיים היום יומיים ולהעניק לך:
 • מענה מקצועי ושירות איכותי - צוותי מערך הייעוץ ומערך שירותי מיקור החוץ עוברים מיון קפדני והכשרה מקצועית מעשירה, תכופה ועדכנית. המערך כולל מהנדסים, מנהלי פרויקטים, מנתחי מערכות, מנהלי פיתוח, וסיסטם, ראשי צוותים, מפתחים, מדריכים, צוותי תמיכה ושירות (Help Desk) ובעלי מקצועות נוספים המגויסים ומוכשרים בהתאם לדרישות הלקוח. צוות היועצים והמומחים של אומניטק מלווה את אנשי המקצוע ומעניק ייעוץ טכנולוגי ומענה מיידי לעובדי מיקור החוץ המשרתים את ארגונך מטעמה, בהתאם לצורך.
   
 • גמישות תפעולית וחסכון בעלויות - צוות ה- IT במערך שירותי מיקור החוץ שלנו ממוקם במשרדיך, מכיר היטב את הצרכים והדרישות של ארגונך ומסוגל לטפל מיידית בכל נושא. תודות למערך הזריז והגמיש שלנו אנחנו מחליטים במהירות, פועלים ביעילות ומסוגלים להציע לך את כל היתרונות תחת קורת גג אחת ובמחיר אטרקטיבי. הגמישות התפעולית והצוות המיומן שמספק מערך שירותי מיקור החוץ שלנו פוטרים אותך מיחסי עובד מעביד וחוסכים לך את העלויות הישירות והטרחה הכרוכות בחיפוש, גיוס, והכשרת עובדים.
   
 • זמינות מיידית וגיבוי תמידי - בכל רגע שתצטרך עומדים לרשותך צוות אנשי מקצוע ותשתיות טכנולוגיות מהשורה הראשונה שהוכשרו להיענות לכל אתגר בזמינות מלאה ובזמן תגובה מהיר. צוות הגיבוי שלנו יודע להתמודד גם עם קריאות דחופות ומקרי חירום, מסוגל להחליף את אנשי המקצוע הקבועים המשרתים אותך ומוכשר למלא את מקומם מיידית, במקרי היעדרות בלתי צפויים או מתוכננים, כגון: חופשה, מחלה, שירות מילואים וכדומה.
   
 • אחריות מקצועית כוללת - שיתוף הפעולה של אומניטק עם לקוחותיה מאפשר להם ליהנות משותף אסטרטגי אמין ומומחה בתחומו שמנהל עבורך את מערך המחשוב הארגוני ומאפשר לך בכך להשיג תוצאות מקסימאליות במינימום השקעה.
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק