פתרונות מיקרוסופט
כשותפה עסקית בכירה של מיקרוסופט אומניטק מתמחה באספקת, יישום והטמעת טכנולוגיות מיקרוסופט, ובכללם software it solutions, המעניקים מענה לאתגרים העסקיים של מגוון לקוחותיה בשוק הישראלי. במסגרת שיתוף הפעולה ההדוק בין החברות אומניטק משווקת ומיישמת מגוון פתרונות ניהול של מיקרוסופט בכללם:
 
x Exchange 2013 - פתרון מלא לשרת דואר ארגוני המאפשר לגשת אל הדואר האלקטרוני מכל מכשיר, בכל עת ובכל מקום בעולם. השימוש בפתרון ה- Exchange של אומניטק משפר את יכולות השיתוף הארגוני של יומנים, חדרי ישיבות, אנשי קשר, תיקיות ומשימות, מייעל את רצף העבודה והתהליכים הארגוניים. כל זאת תוך סנכרון וגיבוי מלא של התכנים והמידע ושחזורם בהתאם לצורך, וללא העלויות הכרוכות ברכישת תחזוקת ושדרוג מערכת ייעודית.
     
  Windows Server 2012 -  השימוש ב- Windows Server של מיקרוסופט מאפשר ארגונים לפתור אתגרים, למקסם משאבי חומרה, לשלב את יתרונות הענן במערכות המידע, וליהנות מתשתית וירטואלית מתקדמת. סביבת העבודה המודרנית שמציעה טכנולוגית Windows Server מאופיינת בגמישות, ופתיחות, כמו גם לנהל בפשטות סביבה מרובת שרתים, לגשת בחופשיות ליישומי הענן.
     
 

Hyper V - טכנולוגית הווירטואליזציה של מיקרוסופט לענן פרטי וענן ציבורי בסביבת עם פלטפורמת Windows Server 2012. טכנולוגית Hyper V מאופיינת בביצועים גבוהים, אינטגרטיביות עם מגוון תשתיותIT , יכולות מיגרציה גבוהות, מדרגיות, גמישות, אבטחה ובידוד, המעניקות מענה לכל תרחיש בענן משותף ליחידות עסקיות שונות באותו ארגון או בין ארגונים שונים.

     
  SQL Server - פלטפורמת יישומים של מיקרוסופט המציעה מגוון כלים ארגוניים המאפשרים למקסם את מלוא הערך מהמידע ברמת ביצועים גבוהה, זמינות, תמיכה, ואבטחת מידע מוגברת ובמקרים מסוימים גבוהה במיוחד. פתרונות ה- SQL שאומניטק מיישמת מעניקים פלטפורמה מובנת מלאה המאפשרת למקסם את משאבי ה-IT  הזמינים בארגון ואף לפתח במהירות ויעילות פתרונות תוכנה חדשים.
     
 
SBS - אומניטק מתמחה בהטמעת מערכותSmall Business Server  של מיקרוסופט המיועדות לעסקים וארגונים קטנים ובינוניים עם עד 50 תחנות עבודה ומאפשרות עבודה בסביבה וירטואלית, גישה משותפת ומאובטחת לאינטרנט, גישה מרחוק ניהול לקוחות, שיתוף קבצים, ניהול יישומים ועוד. חבילת התוכנות SBS מגיעה בגרסאות שונות וכוללת מגוון רחב של יישומים עסקיים, בכללם שרת דואר  Microsoft Exchange Server, שרת יישומים Microsoft SQL Server, שרת אינטרנט  Microsoft IIS Server, שרת גישה ואבטחה לאינטרנטMicrosoft ISA Server , שיתוף קבצים ומדפסות  ושרת פקסיםMicrosoft Fax server. עשרות ההתקנות והשדרוגים שאומניטק בצעה בתחוםSBS  מאפשרים לארגונים למקסם את יתרונות האינטרנט, למנף את קשריהם עם לקוחותיהם, ולייעל שיתופי פעולה ותהליכים עסקיים פנים ארגוניים.
     
  TMG - מומחי האבטחה של אומניטק מייעצים ומיישמים פתרונות אבטחת מידע מבוססי טכנולוגית מיקרוסופט בכללם המערכת המתקדמת לאבטחת המידע הארגוניForefront TMG 2010 . מערכת (TMG (Threat Management Gateway מחליפה למעשה את ה- ISA Server ומציעה מגוון רחב של יכולות ותכונות, כגון: סריקת וסינון אתרים (URL), מניעת Fishing, Antimalware inspection, בלימת חדירה לאתר, ואנטי וירוס, ואף כוללת מערכות מובנות כגון: מערכת ISP, מערכת הגנה (Firewall) מלאה, ומערכת לסריקת וירוסים בתוך ערוצי העברת המידע.
     
צוות אנשי המקצוע של אומניטק משלב מומחיות, ידע עשיר וניסיון רב הן בטכנולוגיות המסורתיות והן בטכנולוגיות המתקדמות ביותר של מיקרוסופט ומספק שירותי (IT (IT service מקיפים ללקוחות החברה. הצלחתה המוכחת באספקת והטמעת פלטפורמות מיקרוסופט (Microsoft solutions) על סוגיהן מיצבה את אומניטק בין חברות (IT (IT companies ושותפותיה העסקיות המובילות של ענקית התוכנה בישראל. 

 

 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק