פתרונות וירטואליזציה

כמובילה טכנולוגית בעלת מוניטין בין חברות וירטואליזציה הפועלות בישראל, אומניטק מספקת פתרונות וירטואליזציה (virtualization) מקצה לקצה שהופכים את סביבת העבודה לידידותית וירוקה ומאפשרים לארגונים:

  • למקסם תשתיות חומרה ומשאבי מחשוב קיימים
  • לאחד מערכות ואפליקציות
  • לנהל במרוכז מערכת שרתים וירטואליים ופיזיים
  • לשדרג ביצועים
  • לשפר יכולות שרידות והתאוששות מאסון
  • לייעל תהליכים ולחסוך עלויות
פתרונות הוירטואליזציה של אומניטק מבוססים על טכנולוגיות חדשניות של החברות המובילות בעולם, VMware ו-Hyper-V, מתודולוגיות מתקדמות וניסיון עשיר. פרויקטי הווירטואליזציה שאומניטק בצעה בקרב עשרות ארגונים במגזרי המשק השונים כוללים פרויקטי איחוד, מעבר לווירטואליזציה ואחסון מרכזי, וירטואליזציה של שרתים, שרתי (VPS (Virtual Privet Server ייעודיים ושרתי אירוח פרטיים (VPS hosting), וירטואזליציה של מרכזי נתונים ומערכי אחסון, וירטואליזציה של תחנות קצה ואפליקציות ועוד.
 
צוות המומחים של אומניטק מבצע את הפרוייקט מתחילתו וסופו, החל משלב הייעוץ ותכנון סביבת העבודה בהלימה לדרישות ספציפיות דרך הגדרת התצורה וניהול תהליכים לוגיסטיים מורכבים, כלה בשלב התקנת הטמעת הפרויקט, ההדרכה המקצועית התמיכה הטכנית, והתחזוקה.
 
בין אם מדובר בייעול תהליכים עסקיים, מעבר לסביבה וירטואלית, הקמת ענן פרטי, או שילוב של מגוון אפשרויות, פתרונות הוירטואליזציה שאומניטק מציעה מאפשרים להקים ולשדרג סביבות עבודה חדשות במהירות ויעילות תוך שימוש מינימאלי במשאבי ניהול. באמצעות מערכות המחשוב שאומניטק מספקת לסביבות עבודה וירטואליות ארגונים משיגים הרבה יותר בהרבה פחות, ממנפים במהירות הזדמנויות עסקיות חדשות ומשמרים צמיחה עסקית לאורך זמן.
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק