המשכיות עיסקית

האם הארגון שלך יוכל לשוב לפעילות אחרי שריפה, רעידת אדמה, מלחמה או כל אסון אחר? באיזו מהירות? אילו מערכות קריטיות בארגון זקוקות להגנה של תוכנית המשכיות עסקית? כיצד מוודאים אם התוכנית הקיימת אכן תפעל בעת הצורך מבלי להפריע לפעילות השוטפת? פתרונות ההמשכיות העסקית של אומניטק משחרר אותך מהצורך לעסוק בשאלות קריטיות ומטרידות אלו. 

ניהול המשכיות עסקית(Business Continuity Plan)  דורש תוכנית סדורה ומשאבי מחשוב מתאימים שיאפשרו לאפליקציות והנתונים של ארגונים בכל סדר גודל לחזור לפעילות מקוונת באופן מיידי. אומניטק מעניקה ללקוחותיה פתרון המשכיות עסקית (BCP) רחב ואיכותי, המושתת על ידע וניסיון רב שנצברו במאות פרויקטים שבצעה החברה בתחום ועל פלטפורמות התוכנה והחומרה המובילות בעולם. 
 
תוכנית ההמשכיות העסקית של אומניטק מגובה בנהלים ותהליכים סדורים ומקיפים של ניתוח צרכים, תכנון, יישום, שירות, ותמיכה, המותאמים ספציפית להתנהלות הארגון, וכוללים:
  • תכנון מערך השרידות הנדרש
  • אחסון וגיבוי בחוות השרתים המאובטחת של אומניטק
  • שירותי ניהול ומומחים באתר הגיבוי 
  • מוקד תמיכה וסיוע בזמינות 7/24
הפתרון שאומניטק מציעה לניהול ההמשכיות העסקית מתייחס למכלול ההשלכות האפשריות במקרה של פגיעה עוינת או אסון טבע במטה הארגון ו/ או במערכות המידע שלו, ונועד לשמר את פעילותו הרציפה עם לקוחותיו, ספקיו ושותפיו העסקיים בכל תרחיש.
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק