תשתיות ואינטגרציה

חטיבת התשתיות והאינטגרציה של אומניטק מתמחה ביישום מקצועי של תהליכי אינטגרציה מורכבים מקצה לקצה. כחברה הנחשבת למובילה בתחום מבצעת אומניטק מגוון רחב של פרויקטי פריסת תשתיות מחשוב והטמעת פתרונות תוכנה, החל מרמת השרת וסביבת ההפעלה וכלה בפרויקטים מקיפים חוצי ארגון, כולל תכנון והקמת פלטפורמות וירטואליות ואספקת שירותי אינטרנט ותקשורת (ISP). כל זאת תוך הקפדה על לוחות זמנים ומסגרת התקציב, פלטפורמה טכנולוגית עשירה ומערך שירותים ותמיכה מקיף. 

פתרונות האיכות של אומניטק מעניקים לארגונים בכל סדר גודל מענה אופטימאלי לכל דרישה, וזמינים במגוון צורות התקשרות בהתאם ל- SLA מוגדר, החל מטיפול נקודתי על בסיס בנק שעות או הסכמי שירות, דרך השמת כוח אדם ייעודי ושירותי מיקור חוץ וכלה בשירותים מנוהלים באתר הלקוח. לכך חוברים סטנדרט השירות הגבוה והיכולות הטכנולוגיות של צוות המהנדסים, אנשי הפיתוח, המומחים והיועצים, המיומנים בתכנון, יישום והטמעת פרויקטי מחשוב בהיקפים שונים.
 
יתרונות אלו משתלבים עם המוניטין והמעמד של אומניטק כספק טכנולוגי מועדף בקרב ארגונים מובילים במשק הישראלי, ומאפשרים ללקוחותיה ליהנות מסביבה IT מתקדמת, בטוחה וידידותית, לצמצם את חשיפתם לסיכונים למנף את השקעות העבר ולפעול בגמישות תפעולית מקסימאלית, לנוכח האתגרים העסקיים עימם הם מתמודדים מידי יום. 
 
 
 
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק