פיתוח, בדיקה ומודרניזציה
פתרונות Micro Focus לפיתוח, בדיקה, ומודרניזציה של יישומים עסקיים קריטיים
 
חברת מיקרו פוקוס (Micro Focus Int), המיוצגת בארץ ע"י תים, מספקת פתרונות תוכנה חדשניים המאפשרים לארגונים לשפר משמעותית את הערך העסקי שניתן להניב מאפליקציות עסקיות קריטיות. 
 
פתרונות התוכנה שמציעה מיקרו פוקוס לפיתוח, בדיקה וניהול יישומים עסקיים קריטיים כוללים את Visual COBOL ו- Mainframe Solution המאפשרים לארגוניים להגיב במהירות לשינויי השוק ולהשתלב בקלות בארכיטקטורות מתקדמות תוך צמצום סיכונים ועלויות.
 
פתרונות אלו לניהול ובדיקה מושתתים על עשרות שנות מומחיות ומשמשים יותר מ- 2 מיליון משתמשים בקרב 18,000 בנקים, חברות ביטוח, חברות אשראי, ISV's ולקוחות נוספים אשר 91 מתוכם מופיעים ברשימת "100 החברות" של פורצ'ן (Fortune Global 100 companies)
 
תועלות:
  • Visual COBOL - סביבת הפיתוח החדשנית והאינטגרטיבית ביותר הקיימת היום בתעשייה לאפליקציית COBOL. כפתרון תוכנה המהווה את הדור הבא של כלי פיתוח COBOL משלבת Visual COBOL סביבות פיתוח מובילות וחדשניות כמו Eclipse ו/או Microsoft Visual Studio, יחד עם הפרודוקטיביות והיציבות של עבודה בסביבות COBOL. בנוסף לכך, Visual COBOL מאפשרת לפתח אפליקציות חדשניות על גבי פלטפורמות עסקיות קריטיות, כגון: מערכת הפעלה Windows 7 ולטכנולוגיות .Net, JVM וענן.
     
  • Mainframe Solution - פתרון תוכנה שנועד לשלב בין סביבות Mainframe לסביבות פתוחות ולאפשר אופטימיזציה והסבה של מערכות מחשוב מרכזיות. באמצעות Mainframe Solution ניתן להאיץ תהליכים מסורתיים של ניתוח, פיתוח, בדיקה וביצוע במערכות Mainframe IBM, לרענן מערכות ליבה על גבי פלטפורמות IBM mainframe ולהסב אותן למערכות למודרניות.
 
 
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק