לקוחות מספרים
 
"הפרוייקט שבוצע בהצלחה יאפשר לנו לתמוך בגידול המתמשך בפעילות של החברה בחו"ל תוך מתן שירות טוב יותר ללקוחותינו וחסכון משמעותי בעלויות. הבחירה באומניטק, שביצעה את הפרוייקט מקצה לקצה, היתה בזכות הניסיון המוצלח שיש לנו איתם לאורך השנים בהתאמת הפתרון לצרכים שלנו וביישום פרויקטים מורכבים בתחום ה-IT תוך עמידה בלוחות זמנים צפופים."
(דורון סומך, סמנכ"ל טכנולוגיות בלברייט)
     
 
"שיתוף הפעולה עם צוות הפרויקטים המקצועי של אומניטק עבד ללא דופי, ובמיוחד ראויה לציון השקעתם במציאת מערכת IT שתתאים במיוחד לצרכי החברה, לצד עמידה בלוחות זמנים והפגנת יכולות תכנון וביצוע מעולים." (אלי ברין, Program manager ומנהל פרויקט הודו, ריסקו)
     
 
"בהתייעצות עם צוות המומחים של חברת אומניטק ובליווי ייעוץ של Dell, קיבלנו החלטה להתקדם לפתרונות של Dell הן באחסון והן בתשתיות השרתים והתקשורת. הפונקציונאליות העשירה הכלולה בפתרון, אפשרה לנו להוריד את הוצאות הרכש העתידיות. היבט חשוב נוסף הוא הצמצום בצריכת החשמל, הקירור, והחיסכון באנרגיה העולה בקנה אחד עם תפיסת חברת Lease4U " 
(מגי משומר, מנהלת מערכות מידע, Lease4U)
     
  "פרויקט שביצענו עם אומניטק יוצא דופן בהיקפו, שכן מעטים הארגונים המונים יותר מ-1,800 עובדים, שמוצאים את מערך ה- IT למיקור חוץ מוחלט כולל חוות השרתים שיושבת באומניטק. בחרנו באומניטק לביצוע הפרויקט בשל ההבנה של הצרכים שלנו והפרגמאטיות לטכנולוגיה וללוחות הזמנים של הפרויקט". (איתי זימר, מנהל מערכות מידע, מכבידנט)
     
 
"הפעלת מוקד השירות על ידי גורם חוץ, הזוכה במכרז-חברת אומניטק, נועדה לשפר ולהשביח את מערך השירות למשתמשי המחשוב בעיריית חיפה, לייעל, לחסוך עלויות, ולקצר את זמן הטיפול בתקלות. אגף המחשוב של עיריית חיפה דואג להטמעת מערכות מחשוב המבוססות על טכנולוגיות מידע חדשניות ורואה בנושא התחזוקה והשירות גורם חשוב להצלחת יישום מערכות המידע בעירייה" 
(מיכל דביר, מנהלת מערכות מידע, עיריית חיפה)
     

 

 
 
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק