מן העיתונות
ג'טרו מקבוצת אומניטק שדרגה את חוות COCKPIT לגרסה 4.3 בחברת דן
חברת ג'טרו פלטפורמס מקבוצת אומניטק, מובילה טכנולוגית בתחומי וירטואליזציה, מחשוב מבוסס שרתים (SBC) ואבטחת גלישה ארגונית באינטרנט (JSB), שדרגה את סביבת העבודה הארגונית בחברת התחבורה הציבורית דן לסביבת Jetro COCKPIT 4.3 הגרסה החדשה של תוכנת הווירטואליזציה מבית ג'טרו.
| יום ב' | 30.07.12

סביבת ה-COCKPIT משרתת כ-450 משתמשים בארגון, ומאפשרת להם גישה לאפליקציות הארגוניות והתפעוליות בארגון מכל מקום בצורה פשוטה ומנוהלת. השדרוג בוצע לאחר תכנון מפורט הכלל שדרוג של כלל המשתמשים, השרתים והמערכות בארגון, ללא פגיעה במהלך העבודה השוטף של משתמשי המערכת.

שלבי הפרויקט, שארך חמישה ימים בלבד, כללו את אפיון הסביבה הקיימת, בניית תוכנית עבודה למעבר לגרסה החדשה בארכיטקטורה של זמינות גבוהה, שדרוג סביבות השרתים, והדרכה על הגרסה החדשה למנהלי המערכת ומשתמשי הקצה.
 
לדברי אמיר כהן, מנהל התשתיות בדן, "שדרוג המערכת, לרבות עמדות הקצה, השרתים וההדרכות המרכזיות, נעשה באופן מהיר ויסודי ראויים לציון. שדרוג מערכת מחשוב מרכזית עבור מאות משתמשים, יכולה לארוך שבועות ארוכים ואף מספר חודשים, וכבעל ניסיון רב בתחום, אני יכול להעיד שמעודי לא נתקלתי בביצוע איכותי כפי שנעשה על ידי צוות ג'טרו, ובפרק זמן כה קצר. משתמשי המערכת מרוצים מאד מהמערכת החדשה שהותקנה ומחוויית המשתמש שהיא מציעה."
 
לדברי נורית הורביץ, מנכ"לית ג'טרו מקבוצת אומניטק, "חברת דן הינה לקוח וותיק של COCKPIT בישראל, ועובדת עם פתרון COCKPIT מזה עשור. הגרסה החדשה שהוטמעה עונה על צרכי החברה שביקשה לשדרג לגרסה העדכנית ביותר, תוך שימוש בכלים אוטומטיים וללא הפרעה לעבודה השוטפת של משתמשי הקצה."
 
 
 
 
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק