מן העיתונות
אומניטק הקימה בהודו מערך פיתוח לאפליקציית פתרונות בקרת כניסה עבור חברת ריסקו
אומניטק הקימה מערך פיתוח לאפליקציית פתרונות Physical Access Control (בקרת כניסה) עבור חברת ריסקו, העוסקת בייצור ופיתוח מערכות אבטחה אלקטרוניות. היקף הפרויקט נאמד בלמעלה ממיליון ₪.
| יום ב' | 10.01.11

מהלך הפרויקט שארך כחצי שנה כלל שלושה שלבים: בשלב ראשון הוקמה תשתית מחשוב כוללת על ידי צוות הפרויקטים של אומניטק, שמבוססת על מערך אחסון של EMC ומערכי שרתי בלייד של חברת דל בסביבת מיקרוסופט. בנוסף, הוטמע פתרון גיבוי מרכזי משולב דל וסימנטק.

בשלב השני, הגיע צוות של מהנדסי פיתוח מחברת מחשוב ההודית ששכרה ריסקו למשרדי אומניטק בפתח תקווה, על מנת לבצע הרצה ובדיקות התשתית המוצעת. בשלב האחרון, שונע הציוד להודו, שם הותקן בחוות השרתים של החברה ההודית על ידי צוות הפרויקטים של אומניטק.
 
מוצר בקרת הכניסה הינו המוצר הראשון של חברת ריסקו המבוסס על מחשוב ענן, ומוצע לארגונים המבקשים לחסוך עלויות תשתית, מחשוב ותחזוקה. המוצר כשירות (SaaS) מאפשר ללקוח לשלם רק עבור מה שהוא צורך, תוך גמישות מרבית לכל שינוי עתידי. בהמשך ישתלב המוצר עם מוצרי ווידאו ופריצה מבוססי ענן תוצרת ריסקו.
 
לדברי אלי ברין, Program manager ומנהל הפרויקט מטעם ריסקו, "מדובר בפרויקט ה-IT הגדול והמורכב שביצעה ריסקו זה שנים רבות. לאור כניסת החברה לתחום ה-SaaS ומחשוב הענן, התקבלה החלטה אסטרטגית להקים חוות שרתים שמנוהלת מרחוק על מנת לחסוך ללקוחותינו את ההתעסקות בנכסי IT, ולהשיג החזר השקעה גבוה דרך צמצום במשאבים שעליהם להשקיע עבור תשתיות. שיתוף הפעולה עם צוות הפרויקטים המקצועי של אומניטק עבד ללא דופי, ובמיוחד ראויה לציון השקעתם במציאת מערכת IT שתתאים במיוחד לצרכי החברה, לצד עמידה בלוחות זמנים והפגנת יכולות תכנון וביצוע מעולים."
 
לדברי אריאל אברג'ל, סמנכ"ל מכירות באומניטק, "התשתית הקודמת בחברת ריסקו הצריכה שינויים והתאמות רבות ליעדי ה-IT שהחברה הציבה בפנינו. חוות השרתים שהקמנו בשנה האחרונה באומניטק אפשרה לנו להקים מודל מדויק של תשתית ה-IT עבור ריסקו, ובאופן הזה יכולנו לבצע בדיקות ושינויים תחת בקרה משותפת שלנו, של צוותי ריסקו והחברה ההודית, שם הותקנה המערכת בסופו של תהליך. שיתוף הפעולה המשולש היווה אתגר מקצועי מורכב ולא פשוט, ואני שמח על המוצר המוגמר המצוין שהקמנו עבור חברת ריסקו."
 
 
 
 
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק