מן העיתונות
אומניטק תספק שרותי smart sourcing בחברת התיירות סיגנל טורס
אומניטק וחברת התיירות סיגנל טורס חתמו על הסכם שיתוף פעולה, שבמסגרתו אומניטק תהיה אחראית על כל מערך התשתיות בחברה, כולל ניהול, שירות ובקרה של מערכות המחשוב והשרתים.
| יום ב' | 17.08.09

בין השירותים שאומניטק תספק לסיגנל טורס: אירוח שרתים בחוות שרתים - מאפשר לשרת של הלקוח לשבת בחוות השרתים של אומניטק, ובכך לקבל מענה זריז על כל בעיה: שירות ISP - אומניטק תשמש כספק האינטרנט של סיגנל טורס, ובכך תספק לחברה שירות אינטרנט מקיף ושירות VPN - רשת וירטואלית פרטית המאפשרת למחשב מרוחק להתחבר לרשת של העסק באופן מוצפן, כך שלאנשים מורשים בלבד יש גישה אליה.

כמו כן, צוות טכנאים מיומן של אומניטק יפעל בכדי לתת מענה ל-30 אתרי אינטרנט של סיגנל טורס, שדרכם מתבצעת הפעילות השוטפת של החברה. באמצעות אמנת שירות (SLA (service level agreement, אומניטק מתחייבת לעמוד לשביעות רצון הלקוח ולספק את השירות הטוב ביותר.
 
סיגנל טורס הינה חברת תיירות ונסיעות מהגדולות והוותיקות בענף התיירות בארץ, המתמחה במתן שירותי נסיעות מקיפים למגזר העסקי ולמגזר הפרטי. החברה מפעילה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים למתן שירותי נסיעות, וכן פתרון ייעודי ממוחשב של הפעילויות הנוגעות לתכנון, הזמנה, אישור וטיפול בנסיעות. השירות בחברה ניתן 24 שעות ביממה, וזאת באמצעות שלוחת Airport Signal הפועלת בשדה התעופה בן גוריון.
 
אודי ויינטראוב, מנכ"ל אומניטק, אומר: "בזכות ניסיון רב השנים ובשילוב הידע הנצבר ואנשי מקצוע מן השורה הראשונה, יכולה אומניטק ללוות את סיגנל טורס דרך מגוון פתרונות ושירותים מהימנים שאנחנו יודעים לספק, היוצרים ממשק זמין ויציבות גבוהה של מערכות המידע של הלקוח".
 
 
 
 
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק