מן העיתונות
e-Type מקבוצת אומניטק זכתה במכרז ההקלטה והתמלול של מערכת בתי המשפט בישראל
e-Type מקבוצת אומניטק זכתה במכרז במסגרתו תהיה אחראית על מערך ההקלטה והתמלול של מערכת בתי המשפט באזור מרכז וצפון, תוך שימוש במערכת התמלול easy-type הייחודית, פרי פיתוחה. זכייה זו באה בהמשך לזכייה לאחרונה במכרז התמלול של משטרת ישראל.
| יום ב' | 23.11.09

מערכת easy-type המשלבת בתוכה פטנט רשום, מאפשרת לבצע הקלטה ותמלול של דיונים בבתי - המשפט. המערכת הייחודית מאפשרת יצירת פרוטוקול דיון מסונכרן המשלב אודיו, וידאו וטקסט, פועלת על כל מחשב ומאפשרת הוספת הערות, חיפוש על-פי מילה, מעבר בין הערות, ועוד עשרות תכונות נוספות - תוצאה של מעל עשרים שנות ניסיון בתחום ההקלטה והתמלול של מנכ"ל החברה ובעליה, יוסי צור.

מסמך "הפרוטוקול המסונכרן" בנוי בפורמט ה- XML הפתוח, המכיל גם נתונים נסתרים ("מטה-דאטה") ויאפשר ביצוע חיפושים חכמים על כלל פרוטוקולי בתי המשפט.
 
e-Type מקבוצת אומניטק, עוסקת בפיתוח כלים ופתרונות לענף התיעוד, ההקלטה והתמלול. המערכות המפותחות על ידי e-Type פשוטות להתקנה ולתפעול, ונבדקות מדי יום בעבודת שטח אמיתית ואינטנסיבית בעשרות אולמות משפט, אולמות אירועים, חדרי ישיבות ועוד.
 
יוסי צור, מנכ"ל e-Type אומר: "מערכת ייחודית זו תאפשר עבודה איכותית שתכלול בין היתר את האפשרות לאיתור מהיר של הנאמר בדיונים. יכולת זו הינה חדשנית מסוגה בעולם ותעניק לשופטי בתי המשפט במידה וירצו, פתרון נוח, יעיל וייחודי במינו".
 
 
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק