מן העיתונות
חברת e-Type מקבוצת אומניטק מתמללת את שידורי המונדיאל לרווחת אוכלוסיית כבדי השמיעה
חברת e-Type מקבוצת אומניטק, שבין השאר פיתחה פתרון להקלטה ותמלול מתקדם לישיבות הכנסת, זכתה במכרז של הערוץ הראשון לתמלול משחקי המונדיאל לרווחת אוכלוסיית כבדי השמיעה. פיצ'ר מיוחד ששולב בשלטי הטלוויזיה, מאפשר לקרוא את דברי הקריינים והפרשנים בזמן המשחק, שירות שניתן גם לכל מנויי הכבלים.
| יום ג' | 01.06.10

לדברי יוסי צור, מנכ"ל e-Type מקבוצת אומניטק, "אנחנו גאים להנגיש את אחד מאירועי השיא החשובים בעולם לאנשים עם מוגבלויות, המהווים חלק אינטגרלי מהחברה בישראל. מונדיאל הוא אירוע כלל עולמי, וכולם רוצים להיות שותפים בחוויה. ייחודו של השירות הוא מהירות התמלול, כך שתוך שניות אחדות מתקבל הכיתוב שמלווה את השידור באופן צמוד."

מסקר מקיף שנערך השנה בקרב לקויי השמיעה בישראל לקראת יום השמיעה הארצי שצוין בחודש שעבר (מאי 2010), עלה כי לקות שמיעה היא אחת הלקויות הנפוצות ביותר בישראל ובעולם, כאשר כ-10% מהאוכלוסייה סובלים מירידה בשמיעה הפוגעת בתפקוד השוטף ואחד מכל שישה אנשים בגילאי 40-65 מוגדר ככבד שמיעה. הסקר נערך על ידי המטה לשילוב אנשים עם מוגבלות בשוק העבודה במשרד התמ"ת בשיתוף 'בקול', ארגון כבדי שמיעה ומתחרשים בישראל.
 
מ-e-Type נמסר שתמלול המשחקים משמש גם את מקומות הבילוי השונים שמקרינים את משחקי המונדיאל, בהם בגלל הרעש לא תמיד שומעים את השידור, והכתוביות מסייעות לצופים לעקוב אחר המתרחש.
 
 
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק