מן העיתונות
חברת eType מקבוצת אומניטק תתמלל את השידורים בשפה הערבית של הערוץ הראשון
חברת eType מקבוצת אומניטק, אשר מתמחה בהקלטות קול ותמונה דיגיטאליות והפקת פרוטוקולים, מודיעה על חתימת הסכם במסגרתו תהיה אחראית לתמלל את כלל התכניות בשפה הערבית שמשודרות בערוץ הראשון. היקף העסקה מוערך במאות אלפי שקלים לשלוש שנים. השירות מופעל כבר בימים אלה.
| יום ב' | 15.11.10

ההסכם מרחיב את זכייתה של החברה במכרז של הערוץ הראשון לתמלול משחקי המונדיאל לרווחת אוכלוסיית כבדי השמיעה, ולאור שביעות רצון קברניטי הערוץ מאיכות ומהירות התמלול במהלך הטורניר הבינלאומי. במסגרת ההסכם, e-Type תהיה אחראית על תמלול השידורים החיים וכן על תמלול התכניות המוקלטות בשפה הערבית. השירות מופעל באמצעות שלט הטלוויזיה והנו זמין למנויי הוט ו-yes.

לדברי יוסי צור, מנכ"ל e-Type מקבוצת אומניטק, השירות שאנו מספקים מעניין לא רק את קהל כבדי השמיעה, כי אם גם את כלל הציבור שמעוניינים בתמלול זמין ומהיר מכל מיני טעמים, אם זה כאשר הילדים ישנים ולא רוצים להרעיש, ואם כאשר נמצאים בפאב או במקום רועש זה או אחר ולא שומעים את השידור. בתקופת המונדיאל ראינו גידול בביקוש לשירות במאות אחוזים."
 
החברה, שפיתחה פתרון להקלטה ותמלול ישיבות הכנסת, אחראית על שרותי ההקלטה והתמלול של בתי המשפט וכן אחראית על מערך תמלול החקירות במשטרת ישראל בשיתוף עם חברת יפעת.
 
 
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק